rok 2011/2012

WIELKANOCNY EVENT - EASTER PARTY 2012

13 kwietnia 2012


W dniu 30 marca 2012 roku najmłodsi słuchacze ICLC zebrali się na Easter Party. Humory dopisywały , dzieci bawiły się znakomicie.

Imprezę rozpoczęło przygotowywanie "bunny ears", dzięki którym najmłodsi przeistoczyli się w zajączki wielkanocne i chętnie odgrywali sceny piosenki.  Nie lada atrakcją było poszukiwanie wielkanocnych jajek "Easter Egg Hunt". Była to zabawa, która dostarczyła wielu emocji.

Dzieci chętnie uczyły się wierszyków, brały udział w konkursach  i z wielkim zapałem przygotowywały kartki wielkanocne. Na zakończenie nasze urocze zajączki wielkanocne zostały nagrodzone  drobnymi upominkami.


PRZEDSTAWIENIE W GR. C.1 - 'OPOWIEŚĆ WIGILIJNA' K.DICKENSA

6 lutego 2012


W czwartek, 2 lutego br., Słuchacze z grupy C.1 zaprezentowali zebranej publiczności pierwszy akt sztuki Karola Dickensa 'Opowieść wigilijna'. Dzięki świetnie przygotowanym młodym aktorom obejrzeliśmy fragment, w którym głównego bohatera odwiedza siostrzeniec, zapraszając go na wigilijną kolację. Scrooge jednak odmawia. W nocy odwiedza go duch zmarłego wspólnika i przestrzega przed konsekwencjami jego zachowania. Od tej pory Scrooge zdaje sobie sprawę, że musi zmienić swoje postępowanie...

Publiczność przybyła na przedstawienie wyraziła swój zachwyt gromkimi brawami.


CHRISTMAS PARTY 2011

19 grudnia 2011


16 grudnia 2011 roku najmłodszym Słuchaczom ICLC udzielił się świąteczny nastrój

Wszystkie dzieci chętnie przybyły na nasze Christmas Party, na którym było wiele atrakcji. Konkurs śpiewu kolęd, quizy, przygotowywanie prac plastycznych czy oglądanie świątecznej bajki Disneya to tylko niektóre z nich. 

Głównym konkursem był konkurs na najładniejszego renifera, robionego z odbicia rączek dzieci. Zwycięzcy konkursów zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkimi prezentami.

 


TRICK OR TREAT - HALLOWEEN 2011!

3 listopada 2011


W piątek, 28 października 2011 roku Słuchacze ICLC przemienili się w straszne duchy, diabły, zaczarowane dynie, szkielety oraz czarownice. Wszyscy przybyli, aby uczcić Halloween! Hasłem  było‘TRICK-or-TREAT’, a nagrodami cukierki.

Wszystkie potwory   zgromadziły się, aby odtańczyć  ‘Taniec Szkieletu’ oraz wziąć udział w wielu quizach. Głównym punktem programu był konkurs na najlepszy kostium Halloweenowy, a nagrodą wielka dynia  ‘Jack-o’-lantern’ oraz dyplom.  

Zwycięzcą został ‘Człowiek w czerni’ ( ‘A man in black’ ). Gratulujemy!