Zaplecze dydaktyczne

Wielu nauka może kojarzyć się z szarymi klasami, nudnymi podręcznikami i monotonnymi seriami ćwiczeń. Natomiast proces nauczania i uczenia się, może przebiegać w zupełnie innej atmosferze. Otoczenie, w jakim się znajdujemy, ma równie duże znaczenie, co profesjonalna wiedza naszych lektorów.

Dlatego też nasze sale zostały przygotowane tak, aby każdy mógł się w nich czuć swobodnie i mile spędzić czas. Są one wyposażone w najnowsze pomoce dydaktyczne, takie jak:


Posiadamy też specjalnie przygotowaną salę z projektorem pozwalającą na odtwarzanie filmów oraz wyświetlanie prezentacji multimedialnych.

Ponadto, każda z sal posiada klimatyzatory, aby zapewnić kursantom komfort podczas zajęć.

Dodatkowo w hallu głównym nasi kursanci mają możliwość skorzystania z darmowego Internetu na przygotowanych w tym celu stanowiskach.
 

 Aby ułatwić Wam kontakt z językiem obcym ICLC zostało wyposażone w bibliotekę, z której można wypożyczać książki obcojęzyczne na wszystkihc poziomach zaawansowania, jak też magazyny. Nasz księgozbiór stale się powiększa. Możecie przesyłać propozycje tytułów, które chcielibyście znaleźć u nas na półkach, a weźmiemy je pod uwagę.