Lektorzy

Lektorzy to nasz główny atut. To nie tylko ludzie wysoko wykwalifikowani i posiadający doświadczenie w nauczaniu, ale jednocześnie osoby pełne entuzjazmu, twórczości i empatii. Potrafią dostosować program nauczania do indywidualnych potrzeb kursanta tak, aby każdy mógł wykorzystać czas spędzony na zajęciach z maksymalną efektywnością.

Proces rekrutacji lektorów skierowany jest na wyszukanie osób, które oprócz najwyższych kwalifikacji, posiadają chęć nauczania i dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

 

Aby rodzice mieli pewność, że ich pociechy rozwijają się językowo, nauczyciele na zakończenie każdego semestru nauki piszą raporty na temat postępów w nauce każdego ucznia. Natomiast dorośli kursanci na koniec kursu odbywają rozmowę z lektorem, o kierunku w którym jego dalsza praca z językiem powinna dążyć. Wszystkie te zabiegi są monitorowane przez doradcę metodycznego.

 

Lektorzy są pod stałą opieką i kontrolą doradcy metodycznego oraz zobowiązani do uczestniczenia w warsztatach metodycznych, szkoleniach oraz konferencjach podnoszących ich kwalifikacje. Dzięki temu jakość oferowanych przez nas usług jest na najwyższym poziomie.